művész
Keresés műfaj szerint

音 楽
Momoko Shioki

Kumamoto prefektúrában született.A 36. Kumanichi Diákzenei Verseny fődíja, győztes koncertmegjelenés.A 12. Kyushu Zenei Verseny Arany- és Nagydíjas díja, a nyertesek koncertje.22. Japán Komolyzenei Verseny Regional Final Excellence Award, Országos Verseny 5. hely.A 20. PIARA zongoraverseny Regionális Final Kiválósági Díja, a Nemzeti Kongresszus Apollo ösztönzési díja.A 19. japán előadói verseny különdíja, a győztes koncert megjelenése.Beválasztották a 38. Iizuka Rookie Zenei Versenyre.29-ben a németországi Hannoveri Zene-, Színház- és Média Egyetemen tanult a Tokiói Zeneművészeti Főiskola speciális ösztöndíjas hallgatójaként. Vegyen leckéket Roland Krügertől, Christopher Oakdentől és Gerrit Zitterbarttól.Amikor a Tokiói Zeneművészeti Főiskolán végzett, fellépett a zongoraiskola diplomakoncerten.Megkapta a Kumamoto Prefectural High School Cultural Federation Kulturális Érdemdíját, az Evangélikus Művészeti Akadémia díját, a Kumamoto Prefektúra Középiskolai Diákdíját, valamint a Kumamoto Young Artist Overseas Challenge Project díjazottja.Zongorázni tanult Kimiko Tagami, Ai Watanabe, Izumi Hakamada, Hiroyuki Abe, Emiko Harimoto és Kimiko Kurasawánál.Jelenleg a Tokyo College of Music Graduate School Keyboard Instrument Research Course tagja, és energikusan aktív szóló, kíséret, kamarazene stb.
[Tevékenység előzményei]
Sikerült a 66. Tokiói Nemzetközi Művészeti Egyesület újoncok koncertmeghallgatásán, és ösztönző díjat kapott, és fellépett az újonc koncerten.
Megjelent a 36. Itabashi-ku Emerging Musician Fresh Concertben.
Fellépett az 58. Kumamoto Prefecture Rookie Concert-en, és különdíjat nyert.
ジ ャ ン ル】
ピ ア ノ
[Facebook oldal]
Érdeklődni (eseményre való megjelenés kérése esetén)
[Üzenet Itabashi lakosainak]
Közvetlenül az Itabashi Wardba költözésem után felléphettem a kezdő előadó friss koncertjén.Akkoriban az Itabashi egyházközségben élők közül sokan meglátogattak minket, és sok meleg szót kaptunk.
Célom, hogy zongoraművész legyek, aki a zenén keresztül tud szórakozni.Megköszönném, ha megosztanál egy csodálatos időt mindenkivel.