音 楽
JAY -Jelord Vergara-

Eredetileg Cebuból, Fülöp-szigetekről.
Tehetséges énekes, aki a műfajok széles skálájában aktív, főleg soul, jazz és gospel.
Számos verseny győztese hazájában. 17 évesen egy manilai versenyen elénekelte George Benson „minden legnagyobb szerelme” című művét, és megnyerte a Grand Prix-t.
Így kerültem a szakmai pályára.Hat éves koromban énekeltem először egy dalt, ez Frank Sinatra volt.Kórusként himnuszokat énekelt a templomban, és gyermekkorában az éneklés az életének szokásos része volt.
Jelenleg főleg japán lakóházakban tevékenykedik.

1998 óta egyéni tevékenységeire összpontosít, és lakóházakba költözött.
2000 óta a szülőhazájában, Fülöp-szigeteken élő gyermekeket célzó jótékonysági tevékenységekre összpontosít.
2004-ben az Egyesült Államokba költözött, számos előadóval fellépett, és kiadta saját albumát.
[Tevékenység előzményei]
Az élő tevékenységek mellett az általa vezetett kórussal is tevékenykedik.

Coca-Cola "Sprite"

A híres japán házakban való fellépésen túlmenően az osztályon olyan tevékenységeket folytatnak, mint a helyi bridzspartik, Sanbine Shimura színpada és mini-életek a jóléti létesítményekben.